Nové podlahové mycí stroje Truvox Multiwash PRO


Truvox Multiwash PRO 240
Podlahový mycí stroj Truvox Multiwash PRO 240 pro efektivní čištění každého druhu podlahy. Vhodný pro mytí tvrdých podlah, ale i koberců či mytí eskalátorů a travelátorů. Ideální mycí stroj pro důkladné a hloubkové čištění podlah. Podlahový stroj velmi jednoduché konstrukce, vyznačuje se velmi jednoduchým ovládáním a tichým provozem.
60 004 Kč
49 590 Kč bez DPH
Externí sklad
Truvox Multiwash PRO 340
Podlahový mycí stroj Truvox Multiwash PRO 340 pro efektivní čištění každého druhu podlahy. Vhodný pro mytí tvrdých podlah, ale i koberců či mytí eskalátorů a travelátorů. Ideální mycí stroj pro důkladné a hloubkové čištění podlah. Podlahový stroj velmi jednoduché konstrukce, vyznačuje se velmi jednoduchým ovládáním a tichým provozem.
69 926 Kč
57 790 Kč bez DPH
Externí sklad
Truvox Multiwash PRO 440
Podlahový mycí stroj Truvox Multiwash PRO 440 pro efektivní čištění každého druhu podlahy. Vhodný pro mytí tvrdých podlah, ale i koberců či mytí eskalátorů a travelátorů. Ideální mycí stroj pro důkladné a hloubkové čištění podlah. Podlahový stroj velmi jednoduché konstrukce, vyznačuje se velmi jednoduchým ovládáním a tichým provozem.
105 506 Kč
87 195 Kč bez DPH
Externí sklad


Mohlo by se vám líbit