Parní čističe

Parní čističe jsou vhodné pro čištění a dezinfekci veškerých povrchů. Využití parních čističů je převážně pro čištění špatně přístupných, členitých míst a také v oblastech, kde není možné použít chemické čisticí prostředky. 
Účinnost a ekologičnost parních čističů spočívá ve využití páry, která dezinfikuje, čistí a odstraňuje nečistoty bez použití chemických čisticích prostředků.
Vybrané modely parních čističů mají možnost přisávání chemických čisticích prostředků a funkci průběžného doplňování vody, což umožňuje nepřerušované parní čištění.
Nízkotlaké parní čističe, dosahující tlaku 10 barů a teploty páry až 180 °C, jsou ideálním pomocníkem pro čištění a dezinfekci vnitřních prostor ve zdravotnictví, ubytovacích a sanitárních zařízeních, bazenéch, čištění interiéru automobilů.
Vysokotlaké parní čističe, dosahující tlaku 220 barů a teploty páry až 150 °C, jsou vhodné pro profesionální čištění a odstraňování graffitti, renovaci a odmašťování povrchů, čištění fasád a ostatních venkovních povrchů, odstraňování žvýkaček, mechu a plevele.
 


Podkategorie
Nilfisk SO4500
Parní čistič Nilfisk SO4500 pro vekovní i vnitřní dezinfekci.
68 958 Kč
56 990 Kč bez DPH
Externí sklad
TOP produkt 13%
Novaltec Pawnee Novaltec Pawnee
Novaltec Pawnee
Profesionální parní čističe s odsáváním nečistot Novaltec Pawnee. Profesionální využití v oblastech domácností, restaurací, penzionů, hotelů, nemocnic, sociálních, léčebných a stravovacích zařízeních. Novalte Pawnee je profesionální víceúčelový, praktický a výkonný parní čistič. Pawnee je ideální pro čištění a dezinfekci tvrdých podlah i svislých povrchů, stejně tak pro čištění koberců, čalounění a ostatních textilních povrchů.
71 299 Kč
58 925 Kč bez DPH
Skladem
Novaltec Mini Pawnee
Profesionální parní čističe s odsáváním nečistot Novaltec Mini Pawnee. Profesionální využití v oblastech domácností, restaurací, penzionů, hotelů, nemocnic, sociálních, léčebných a stravovacích zařízeních. Novalte Mini Pawnee je nejkompaktnější parní čistič z profesionální řady parních čističů Novaltec. Kompaktní rozměry parního čističe Mini Pawnee usnadňují manipulaci, při skladování zabere stejný prostor jako domácí parní čistič, přesto se může pochlubit profesionálním a vysokým výkonem.
Externí sklad
Novaltec Pawnee Ricarica
Profesionální parní čističe s odsáváním nečistot a předřadnou nádobou na průběžné doplňování vody za provozu Novaltec Pawnee Ricarica. Profesionální využití v oblastech domácností, restaurací, penzionů, hotelů, nemocnic, sociálních, léčebných a stravovacích zařízeních. Novalte Pawnee Ricarica je profesionální výkonný parní čistič s odsáváním a umožňuje nepřerušované čištění díky systému doplňování vody za provozu stroje. Pawnee Ricarica je ideální pro čištění a dezinfekci tvrdých podlah i svislých povrchů, stejně tak pro čištění koberců, čalounění a ostatních textilních povrchů ve všech oblastech.
Externí sklad
Nilfisk SDV4500
Nilfisk SDV4500 je komerční parní čistič s odsáváním a tlakem páry 4,5 baru. Nerezová konstrukce samozřejmostí.
Externí sklad
Novaltec Pawnee Ricarica Chemical
Profesionální parní čističe s odsáváním nečistot, předřadnou nádobou na průběžné doplňování vody za provozu a nádobou na čisticí prostředek Novaltec Pawnee Ricarica Chemical. Profesionální využití v oblastech domácností, restaurací, penzionů, hotelů, nemocnic, sociálních, léčebných a stravovacích zařízeních. Novalte Pawnee Ricarica Chemical je profesionální výkonný parní čistič s odsáváním a umožňuje nepřerušované čištění díky systému doplňování vody za provozu stroje a také přisávání čisticích prostředků pro vysoký čisticí účinek.  Pawnee Ricarica Chemical je ideální pro čištění a dezinfekci tvrdých podlah i svislých povrchů, stejně tak pro čištění koberců, čalounění a ostatních textilních povrchů ve všech oblastech.
Externí sklad
Novaltec Black Hawk
Profesionální parní čističe s odsáváním nečistot Novaltec Black Hawk. Profesionální využití v oblastech domácností, restaurací, penzionů, hotelů, nemocnic, sociálních, léčebných a stravovacích zařízeních. Novaltec Black Hawk je nejvýkonnější profesionální parní čistič Novaltec vhodný pro nejnáročnější zákazníky, kteří hledají maximální parní výkon. Vyztužená konstrukce parního čističe Black Hawk je ideální do náročných provozů. Black Hawk je vybaven výkonnějším sacím motorem, duálním bezpečnostním systémem, pěticí koleček pro snadnou manipulaci na nerovném povrchu, špičkovou elektronikou uzavřenou v atraktivním a odvážném designu. Parní čistič Novaltec Black Hawk dokáže pomocí teploty páry 175°C rozpustit jakýkoli druh mastnoty a nečistot a odstranit vše v jediném procesu, takže povrchy zůstanou lesklé, čisté, dezinfikované a dokonale suché.
Externí sklad
Novaltec Black Hawk Ricarica
Profesionální parní čističe s odsáváním nečistot a předřadnou nádobou na průběžné doplňování vody za provozu Novaltec Black Hawk Ricarica. Profesionální využití v oblastech domácností, restaurací, penzionů, hotelů, nemocnic, sociálních, léčebných a stravovacích zařízeních. Novaltec Black Hawk Ricarica je nejvýkonnější profesionální parní čistič Novaltec vhodný pro nejnáročnější zákazníky, kteří hledají maximální parní výkon. Black Hawk Ricarica je profesionální výkonný parní čistič s odsáváním a umožňuje nepřerušované čištění díky systému doplňování vody za provozu stroje. Vyztužená konstrukce parního čističe ​Black Hawk Ricarica je ideální do náročných provozů. ​Black Hawk Ricarica je vybaven výkonnějším sacím motorem, duálním bezpečnostním systémem, pěticí koleček pro snadnou manipulaci na nerovném povrchu, špičkovou elektronikou uzavřenou v atraktivním a odvážném designu. Parní čistič Novaltec ​Black Hawk Ricarica dokáže pomocí teploty páry 175°C rozpustit jakýkoli druh mastnoty a nečistot a odstranit vše v jediném procesu, takže povrchy zůstanou lesklé, čisté, dezinfikované a dokonale suché.
Externí sklad
Novaltec Black Hawk Ricarica Chemical
Profesionální parní čističe s odsáváním nečistot, předřadnou nádobou na průběžné doplňování vody za provozu a nádobou na čisticí prostředek Novaltec Black Hawk Ricarica Chemical. Profesionální využití v oblastech domácností, restaurací, penzionů, hotelů, nemocnic, sociálních, léčebných a stravovacích zařízeních. Novaltec Black Hawk Ricarica Chemical je nejvýkonnější profesionální parní čistič Novaltec vhodný pro nejnáročnější zákazníky, kteří hledají maximální parní výkon. Black Hawk Ricarica Chemical je profesionální výkonný parní čistič s odsáváním a umožňuje nepřerušované čištění díky systému doplňování vody za provozu stroje a také přisávání čisticích prostředků pro vysoký čisticí účinek.  Vyztužená konstrukce parního čističe ​Black Hawk Ricarica Chemical je ideální do náročných provozů. ​Black Hawk Ricarica Chemical je vybaven výkonnějším sacím motorem, duálním bezpečnostním systémem, pěticí koleček pro snadnou manipulaci na nerovném povrchu, špičkovou elektronikou uzavřenou v atraktivním a odvážném designu. Parní čistič Novaltec ​Black Hawk Ricarica Chemical dokáže pomocí teploty páry 175°C a možnosti aplikovat čisticí prostředek rozpustit jakýkoli druh mastnoty a nečistot a odstranit vše v jediném procesu, takže povrchy zůstanou lesklé, čisté, dezinfikované a dokonale suché.
Externí sklad
Nilfisk SV8000
Profesionální parní čistič a vysavač Nilfisk SV8000 s tlakem páry 8 barů pro úklid a dezinfekci.
Externí sklad
Nilfisk SDV8000
Nilfisk SDV8000 je komerční parní čistič s odsáváním a tlakem páry 8 barů. Nerezová konstrukce samozřejmostí.
Externí sklad
Mazzoni ST4000
Profesionální parní čističe Mazzoni ST4000 s naftovým ohřevem. Profesionální a dlouhodobé použití v oblastech mechanické výroby, průmyslového odvětví, potravinářského průmyslu, průmyslových mycích linkách, autoservisech. Vhodné do míst, kde chybí čistička odpadních vod a není možná velká spotřeba vody.
220 208 Kč
181 990 Kč bez DPH
Externí sklad

Mohlo by se vám líbit