Parní čističe

Parní čističe jsou vhodné pro čištění a dezinfekci veškerých povrchů. Využití parních čističů je převážně pro čištění špatně přístupných, členitých míst a také v oblastech, kde není možné použít chemické čisticí prostředky. 
Účinnost a ekologičnost parních čističů spočívá ve využití páry, která dezinfikuje, čistí a odstraňuje nečistoty bez použití chemických čisticích prostředků.
Vybrané modely parních čističů mají možnost přisávání chemických čisticích prostředků a funkci průběžného doplňování vody, což umožňuje nepřerušované parní čištění.
Nízkotlaké parní čističe, dosahující tlaku 10 barů a teploty páry až 180 °C, jsou ideálním pomocníkem pro čištění a dezinfekci vnitřních prostor ve zdravotnictví, ubytovacích a sanitárních zařízeních, bazenéch, čištění interiéru automobilů.
Vysokotlaké parní čističe, dosahující tlaku 220 barů a teploty páry až 150 °C, jsou vhodné pro profesionální čištění a odstraňování graffitti, renovaci a odmašťování povrchů, čištění fasád a ostatních venkovních povrchů, odstraňování žvýkaček, mechu a plevele.
 


Podkategorie
Nilfisk SO4500
Parní čistič Nilfisk SO4500 pro vekovní i vnitřní dezinfekci.
61 698 Kč
50 990 Kč bez DPH
Externí sklad
Novaltec Mini Pawnee
Profesionální parní čističe s odsáváním Novaltec MINI PAWNEE. Profesionální využití ve všech oblastech - domácnosti, restaurace, pensiony, hotely, penziony, sociální, nemocniční, léčebná a stravovací zařízení...
Externí sklad
Novaltec Pawnee
Profesionální parní čističe s odsáváním Novaltec PAWNEE. Profesionální využití ve všech oblastech - domácnosti, restaurace, pensiony, hotely, penziony, sociální, nemocniční, léčebná a stravovací zařízení...
71 983 Kč
59 490 Kč bez DPH
Skladem
Novaltec Pawnee Ricarica
Profesionální parní čističe s odsáváním Novaltec PAWNEE RICARICA nabízí navíc nádobu pro průběžné doplňování vody.
Externí sklad
Novaltec Pawnee Ricarica Chemical
Profesionální parní čističe s odsáváním Novaltec PAWNEE RICARICA CHEMICAL nabízí navíc nádobu pro průběžné doplňování vody a přisávání čisticích prostředků k běžnému parnímu čistícímu efektu - užitečné pro kůrové skvrny a další sanitační efekt.
Externí sklad
Nilfisk SDV4500
Nilfisk SDV4500 je komerční parní čistič s odsáváním a tlakem páry 4,5 baru. Nerezová konstrukce samozřejmostí.
Externí sklad
Novaltec Black Hawk
Profesionální parní čističe s odsáváním Novaltec BLACK HAWK. Profesionální využití ve všech oblastech - domácnosti, restaurace, pensiony, hotely, penziony, sociální, nemocniční, léčebná a stravovací zařízení...
Externí sklad
Novaltec Black Hawk Ricarica
Profesionální parní čističe s odsáváním Novaltec BLACK HAWK RICARICA nabízí navíc nádobu pro průběžné doplňování vody.
Externí sklad
Novaltec Black Hawk Ricarica Chemical
Profesionální parní čističe s odsáváním Novaltec BLACK HAWK RICARICA CHEMICAL nabízí navíc nádobu pro průběžné doplňování vody a přisávání čisticích prostředků k běžnému parnímu čistícímu efektu - užitečné pro kůrové skvrny a další sanitační efekt.
Externí sklad
Nilfisk SV8000
Profesionální parní čistič a vysavač Nilfisk SV8000 s tlakem páry 8 barů pro úklid a dezinfekci.
142 820 Kč
118 033 Kč bez DPH
Externí sklad
Nilfisk SDV8000
Nilfisk SDV8000 je komerční parní čistič s odsáváním a tlakem páry 8 barů. Nerezová konstrukce samozřejmostí.
148 178 Kč
122 461 Kč bez DPH
Externí sklad
TOP produkt 8%
PTC Torpedo Mini-E 8/160
PTC Torpedo Mini-E 8/160
Profesionální vysokotlaký parní čistič PTC Torpedo Mini-E 8/160 s naftovým ohřevem pro profesionální čištění povrchů pomocí vysokotlaké páry o tlaku 160 barů a teploty 150 °C.  Vysokotlaké čištění párou přináší vynikající výsledky čištění bez použití chemických čisticích prostředků. Torpedo Mini-E je vhodné pro čištění povrchů, kde není možné použití chemických čisticích prostředků při odstraňování graffitti z památkových budov, renovaci a odmašťování povrchů, čištění fasád a ostatních venkovních povrchů, odstraňování žvýkaček a plevele, ale i pro běžné čištění.
205 708 Kč
170 007 Kč bez DPH
Externí sklad

Mohlo by se vám líbit