O nás

Hydroclean s.r.o.

Kdo jsme?


HydroClean s. r. o. je rodinná společnost, zabývající se profesionální úklidovou a čisticí technikou již od roku 2001, ale ještě předtím zakladatel firmy získal mnoho praktických zkušeností u předního světového výrobce čisticích strojů. Proto můžeme svým zákazníkům nabídnout vědomosti a zkušenosti za 29 let v oboru.

Součástí naší nabídky jsou profesionální vysokotlaké čističe, vysavače, podlahové mycí stroje, zametací stroje a veškeré profesionální stroje, které jsou spojené s úklidem a čištěním. Naše produktové portfolio je pečlivě vybíráno na základě kvality a spolehlivosti.

Co vám můžeme nabídout?


Prodej čisticích strojů

Komplexní sortiment profesionální úklidové a čisticí techniky včetně úklidové chemie a ostatní doplňků.


Servis čisticích strojů

Provádíme kvalifikovaný záruční i pozáruční servis profesionálních úklidových strojů veškerých značek na trhu.
Náleží nám statut partnera značky Nilfisk (Nilfisk-ALTO, dříve Wap). Nilfisk je celosvětově uznávaným výrobcem profesionální úklidové a čisticí techniky ve více než 100 zemích.


Půjčovna čisticích stojů

Také nabízíme možnost zapůjčení profesionálních čisticích strojů. Varianta půjčovny je ideální pro ty, kteří potřebují stroj jednorázově a nevyplatí se pořízení stroje nového.

Poradenská činnost

Zdarma poskytujeme poradenství v oblastech čištění objektů a předmětů výstavby mycích boxů automobilů, montáže vysokotlakých mycích rozvodů.
Pomůžeme Vám vybrat správný stroj pro Vaše účely a zaškolíme obsluhu pro práci s daným strojem.
Samozřejmostí je také poprodejní podpora. U nás prodejem stroje spolupráce nekončí, naopak spolupráce teprve začíná. Jedná se o konzultace ohledně náhradních dílů, doporučení vhodných čisticích prostředků, údržby strojů a případné vyřešení vyskytnutého problému se zařízením.


Bazar čisticích strojů

V případě, že se Vám nechce investovat do nového stroje, máme možnost Vám nabídnout stroje z bazaru. Jedná se o stroje, které jsou zkontrolovány našimi servisními techniky a nebrání tak v řádném používání.

 
Hydroclean s.r.o.

Mohlo by se vám líbit