Od 1.10.2021 servis přestěhován na novou adresu.
Více info v kontaktech.

Velkoprostorové osvěžovače vzduchu

Osvěžovače vzduchu pro provonění velkých prostor jako jsou hotely, nemocnice, letištní haly, konferenční centra, nákupní centra, autosalony...


Velkoprostorový osvěžovač vzduchu Spring Air ArtyScent
Velkoprostorový osvěžovač vzduchu Spring Air ArtyScent v bílé nebo černé barvě. Osvěžovače vzduchu pro provonění velkých prostor jako jsou hotely, nemocnice, letištní haly, konferenční centra, nákupní centra, auto salony... Pokrytí cca 500m 2 (2.000m 3 ) v závislosti na odvětrávání či vzduchotechnice.
28 423 Kč
23 490 Kč bez DPH
Externí sklad
Velkoprostorový osvěžovač vzduchu Spring Air IconoScent
Velkoprostorový osvěžovač vzduchu Spring Air IconoScent v bílé nebo černé barvě - přenosný osvěžovač. Osvěžovače vzduchu pro provonění velkých prostor jako jsou hotely, nemocnice, letištní haly, konferenční centra, nákupní centra, auto salony... Pokrytí cca 500m 2 (2.000m 3 ) v závislosti na odvětrávání či vzduchotechnice.
28 423 Kč
23 490 Kč bez DPH
Externí sklad
Velkoprostorový osvěžovač vzduchu Spring Air CryptoScent
Velkoprostorový osvěžovač vzduchu Spring Air CryptoScent pro připojení do vzduchotechniky či klimatizace. Osvěžovače vzduchu pro provonění velkých prostor jako jsou hotely, nemocnice, letištní haly, konferenční centra, nákupní centra, auto salony... Pokrytí cca 4.000m 2 (10.000m 3 ) v závislosti na odvětrávání či vzduchotechnice.
35 090 Kč
29 000 Kč bez DPH
Externí sklad


Mohlo by se vám líbit
Pro lepší výkon používají tyto stránky soubory cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.