Vysokotlaké parní čističe

Vysokotlaké parní čističe, dosahující tlaku 220 barů a teploty páry až 150 °C, jsou vhodné pro profesionální čištění a odstraňování graffitti, renovaci a odmašťování povrchů, čištění fasád a ostatních venkovních povrchů, odstraňování žvýkaček, mechu a plevele.

PTC Torpedo Mini-E 8/160
Profesionální vysokotlaký parní čistič PTC Torpedo Mini-E 8/160 s naftovým ohřevem pro profesionální čištění povrchů pomocí vysokotlaké páry o tlaku 160 barů a teploty 150 °C.  Vysokotlaké čištění párou přináší vynikající výsledky čištění bez použití chemických čisticích prostředků. Torpedo Mini-E je vhodné pro čištění povrchů, kde není možné použití chemických čisticích prostředků při odstraňování graffiti z památkových budov, renovaci a odmašťování povrchů, čištění fasád a ostatních venkovních povrchů, odstraňování žvýkaček a plevele, ale i pro běžné čištění.
223 596 Kč
184 790 Kč bez DPH
Externí sklad
PTC Torpedo Mini-E 8/200
Profesionální vysokotlaký parní čistič PTC Torpedo Mini-E 8/200 s naftovým ohřevem pro profesionální čištění povrchů pomocí vysokotlaké páry o tlaku 200 barů a teploty 150 °C.  Vysokotlaké čištění párou přináší vynikající výsledky čištění bez použití chemických čisticích prostředků. Torpedo Mini-E je vhodné pro čištění povrchů, kde není možné použití chemických čisticích prostředků při odstraňování graffiti z památkových budov, renovaci a odmašťování povrchů, čištění fasád a ostatních venkovních povrchů, odstraňování žvýkaček a plevele, ale i pro běžné čištění.
245 577 Kč
202 956 Kč bez DPH
Externí sklad
PTC Torpedo Compact PowerSteam 16/350
Profesionální vysokotlaký parní čistič PTC Torpedo Compact 16/350 PowerSteam s naftovým ohřevem a motorovým pohonem pro profesionální čištění povrchů pomocí vysokotlaké páry o tlaku 350 barů a teploty 150 °C.  Vysokotlaké čištění párou přináší vynikající výsledky čištění bez použití chemických čisticích prostředků. Torpedo Mini-E je vhodné pro čištění povrchů, kde není možné použití chemických čisticích prostředků při odstraňování graffiti z památkových budov, renovaci a odmašťování povrchů, čištění fasád a ostatních venkovních povrchů, odstraňování žvýkaček a plevele, ale i pro běžné čištění.
Externí sklad


Mohlo by se vám líbit