Koncentrované vůně

Koncentrované vůně Spring Air s dvojím účinkem, které kromě funkce odstranění všech druhů nežádoucích zápachů v prostředí, zanechává i dlouhodobě příjemnou vůni.
Ideální pro osvěžení koberců, záclon, povlečení a všech potahových látek v hotelech, restauracích a společenských místnostech.


Akce -20%
Koncentrovaná vůně Spring Air Odor Plus - BÍLÉ KVĚTY (500ml) Koncentrovaná vůně Spring Air Odor Plus - BÍLÉ KVĚTY (500ml)
Koncentrovaná vůně Spring Air Odor Plus - BÍLÉ KVĚTY (500ml)
Tekutá koncetrovaná vůně s dlouhotrvajícím efektem. WHITE FLOWER - BÍLÉ KVĚTY SPRING AIR nabízí výrobky inspirované řeckou přírodou, které dokáží maximálně uspokojit každého zákazníka. Všechny vůně z řady Spring Air jsou vyrobeny z přírodních esenciálních olejů - výtažku z květin, stromů, cistrusů či mořského vánku.  
440 Kč 352 Kč
291 Kč bez DPH
Akce -20%
Koncentrovaná vůně Spring Air Odor Plus - MODRÁ SVĚŽEST (500ml) Koncentrovaná vůně Spring Air Odor Plus - MODRÁ SVĚŽEST (500ml)
Koncentrovaná vůně Spring Air Odor Plus - MODRÁ SVĚŽEST (500ml)
Tekutá koncetrovaná vůně s dlouhotrvajícím efektem. FRESH BLUE - MODRÁ SVĚŽEST SPRING AIR nabízí výrobky inspirované řeckou přírodou, které dokáží maximálně uspokojit každého zákazníka. Všechny vůně z řady Spring Air jsou vyrobeny z přírodních esenciálních olejů - výtažku z květin, stromů, cistrusů či mořského vánku.  
440 Kč 352 Kč
291 Kč bez DPH
Koncentrovaná vůně Spring Air Ultra Scent - SVĚŽÍ BAVLNA (500ml)
Tekutá koncetrovaná vůně s alkoholovým základem a dlouhotrvajícím efektem, která kromě funkce odstranění všech druhů nežádoucích zápachů v prostředí, zanechává i dlouhodobě příjemnou vůni. COTTON - SVĚŽÍ BAVLNA. SPRING AIR nabízí výrobky inspirované řeckou přírodou, které dokáží maximálně uspokojit každého zákazníka. Všechny vůně z řady Spring Air jsou vyrobeny z přírodních esenciálních olejů - výtažku z květin, stromů, cistrusů či mořského vánku.
456 Kč
377 Kč bez DPH
Koncentrovaná vůně Spring Air Ultra Scent - LEVANDULE (500ml)
Tekutá koncetrovaná vůně s alkoholovým základem a dlouhotrvajícím efektem, která kromě funkce odstranění všech druhů nežádoucích zápachů v prostředí, zanechává i dlouhodobě příjemnou vůni. LEVANDULE. SPRING AIR nabízí výrobky inspirované řeckou přírodou, které dokáží maximálně uspokojit každého zákazníka. Všechny vůně z řady Spring Air jsou vyrobeny z přírodních esenciálních olejů - výtažku z květin, stromů, cistrusů či mořského vánku.
456 Kč
377 Kč bez DPH
Koncentrovaná vůně Spring Air Ultra Scent - SENSITIVE TOUCH (500ml)
Tekutá koncetrovaná vůně s alkoholovým základem a dlouhotrvajícím efektem, která kromě funkce odstranění všech druhů nežádoucích zápachů v prostředí, zanechává i dlouhodobě příjemnou vůni. SENSITIVE TOUCH. SPRING AIR nabízí výrobky inspirované řeckou přírodou, které dokáží maximálně uspokojit každého zákazníka. Všechny vůně z řady Spring Air jsou vyrobeny z přírodních esenciálních olejů - výtažku z květin, stromů, cistrusů či mořského vánku.
456 Kč
377 Kč bez DPH
Koncentrovaná vůně Spring Air Ultra Scent - SOFT (500ml)
Tekutá koncetrovaná vůně s alkoholovým základem a dlouhotrvajícím efektem, která kromě funkce odstranění všech druhů nežádoucích zápachů v prostředí, zanechává i dlouhodobě příjemnou vůni. SOFT. SPRING AIR nabízí výrobky inspirované řeckou přírodou, které dokáží maximálně uspokojit každého zákazníka. Všechny vůně z řady Spring Air jsou vyrobeny z přírodních esenciálních olejů - výtažku z květin, stromů, cistrusů či mořského vánku.
456 Kč
377 Kč bez DPH
Koncentrovaná vůně Spring Air Ultra Scent - BREEZE (500ml)
Tekutá koncetrovaná vůně s alkoholovým základem a dlouhotrvajícím efektem, která kromě funkce odstranění všech druhů nežádoucích zápachů v prostředí, zanechává i dlouhodobě příjemnou vůni. BREEZE - MOŘSKÝ VÁNEK. SPRING AIR nabízí výrobky inspirované řeckou přírodou, které dokáží maximálně uspokojit každého zákazníka. Všechny vůně z řady Spring Air jsou vyrobeny z přírodních esenciálních olejů - výtažku z květin, stromů, cistrusů či mořského vánku.
456 Kč
377 Kč bez DPH
Koncentrovaná vůně Spring Air Ultra Scent - IMPRESSIVE (500ml)
Tekutá koncetrovaná vůně s alkoholovým základem a dlouhotrvajícím efektem, která kromě funkce odstranění všech druhů nežádoucích zápachů v prostředí, zanechává i dlouhodobě příjemnou vůni. IMPRESSIVE SPRING AIR nabízí výrobky inspirované řeckou přírodou, které dokáží maximálně uspokojit každého zákazníka. Všechny vůně z řady Spring Air jsou vyrobeny z přírodních esenciálních olejů - výtažku z květin, stromů, cistrusů či mořského vánku.
456 Kč
377 Kč bez DPH


Mohlo by se vám líbit
Pro lepší výkon používají tyto stránky soubory cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.