Od 1.10.2021 servis přestěhován na novou adresu.
Více info v kontaktech.

Vysoušeče koberců

Profesionální vysoušeče koberců, které výrazně zkrátí dobu schnutí koberců po extrakčním čištění.


Truvox Hybrid Blower 3400
Profesionální vysoušeč koberců a podlah Truvox Hybrid Blower 3400. Kompaktní, lehký a výkonný vysoušeč koberců, který výrazně zkrátí dobu schnutí koberců po extrakčním čištění. Ideální také pro vysoušení stěn a stropů na stavbách či při promáčení po povodních. 
9 184 Kč
7 590 Kč bez DPH
Skladem
Truvox Air Mover
Profesionální vysoušeč koberců a veškerých typů podlah Truvox Air Mover. Výkonný vysoušeč koberců, který výrazně zkrátí dobu schnutí koberců po extrakčním čištění. Vhodné také pro vysoušení stěn a stropů na stavbách či při promáčení po povodních.  Ideální pro úklidové firmy.
11 241 Kč
9 290 Kč bez DPH
Externí sklad
Truvox Air Mover Trolley
Profesionální vysoušeč koberců a veškerých typů podlah Truvox Air Mover Trolley. Výkonný vysoušeč koberců, který výrazně zkrátí dobu schnutí koberců po extrakčním čištění. Vhodné také pro vysoušení stěn a stropů na stavbách či při promáčení po povodních.  Ideální pro úklidové firmy. Model s vestavěným vozíkem pro snadnou manipulaci.  
12 814 Kč
10 590 Kč bez DPH
Externí sklad
Truvox Axial Fan
Profesionální vysoušeč koberců, veškerých typů podlah, stěn a stropů Truvox Axial Fan. Výkonný víceúčelový vysoušeč s velkým objemem a rychlostí proudění vzduchu pro co nejrychlejší dobu sušení. Vhodný pro použití na stavbách či při promáčení po povodních.
16 807 Kč
13 890 Kč bez DPH
Externí sklad
Truvox Axial Fan Trolley
Profesionální vysoušeč koberců, veškerých typů podlah, stěn a stropů Truvox Axial Fan Trolley. Výkonný víceúčelový vysoušeč s velkým objemem a rychlostí proudění vzduchu pro co nejrychlejší dobu sušení. Vhodný pro použití na stavbách či při promáčení po povodních.
18 501 Kč
15 290 Kč bez DPH
Externí sklad
Truvox Whole Room Dryer
Profesionální vysoušeč koberců a veškerých typů podlah Truvox Whole Room Dryer. Výkonný vysoušeč koberců, který výrazně zkrátí dobu schnutí koberců po extrakčním čištění. Vhodný pro větší plochy. Ideální pro úklidové firmy. Model s vestavěným vozíkem pro snadnou manipulaci.   
20 195 Kč
16 690 Kč bez DPH
Externí sklad


Mohlo by se vám líbit
Pro lepší výkon používají tyto stránky soubory cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.