Vysoušeče koberců a čalounění

Profesionální vysoušeče koberců a čalounění výrazně zkrátí dobu schnutí koberců po extrakčním čištění.


TOP produkt 10%
Truvox Hybrid Blower 3400 Truvox Hybrid Blower 3400
Truvox Hybrid Blower 3400
Profesionální vysoušeč koberců a podlah Truvox Hybrid Blower 3400. Kompaktní, lehký a výkonný vysoušeč koberců, který výrazně zkrátí dobu schnutí koberců po extrakčním čištění pomocí proudění vysokého množství vzduchu. Ideální také pro vysoušení stěn a stropů na stavbách či při promáčení po povodních. 
8 266 Kč
6 831 Kč bez DPH
Skladem
Truvox Air Mover 3000
Profesionální vysoušeč koberců a veškerých typů podlah po mokrém čištění Truvox Air Mover 3000. Výkonný vysoušeč koberců, který výrazně zkrátí dobu schnutí koberců po extrakčním čištění pomocí proudění vysokého množství vzduchu. Vhodné také pro vysoušení stěn a stropů na stavbách či při promáčení po povodních.  Ideální pro úklidové firmy.
9 184 Kč
7 590 Kč bez DPH
Externí sklad
Truvox Axial Fan
Profesionální vysoušeč koberců, veškerých typů podlah, stěn a stropů Truvox Axial Fan. Výkonný víceúčelový vysoušeč s velkým objemem a rychlostí proudění vzduchu pro co nejrychlejší dobu sušení. Vhodný pro použití na stavbách či při promáčení po povodních.
17 896 Kč
14 790 Kč bez DPH
Externí sklad
Truvox Axial Fan Trolley
Profesionální vysoušeč koberců, veškerých typů podlah, stěn a stropů Truvox Axial Fan Trolley. Výkonný víceúčelový vysoušeč s velkým objemem a rychlostí proudění vzduchu pro co nejrychlejší dobu sušení. Vhodný pro použití na stavbách či při promáčení po povodních.
18 985 Kč
15 690 Kč bez DPH
Externí sklad


Mohlo by se vám líbit