Výsledky vyhledávání :

Nalezeno shod: 26

PTC Easy Power 15/700 E
Vysokotlaký čistič s elektrickým pohonem PTC Easy Power 15/700 E a vysokým provozním tlakem vody 700 barů a průtokem 900 l/h je určen pro čištění mostních konstrukcí, silnic, v lodním průmyslu, stavebnictví, všeobecném průmyslu, strojírenství a všude tam, kde je třeba velmi vysoký výkon včetně vysoké životnosti stroje.
Externí sklad
PTC Easy Power 15/700 B
Vysokotlaký čistič s benzinovým pohonem PTC Easy Power 15/700 B a vysokým provozním tlakem vody 700 barů a průtokem 900 l/h je určen pro čištění mostních konstrukcí, silnic, v lodním průmyslu, stavebnictví, všeobecném průmyslu, strojírenství a všude tam, kde je třeba velmi vysoký výkon včetně vysoké životnosti stroje.
Externí sklad
PTC Easy Power 13/700 D
Vysokotlaký čistič s naftovým pohonem PTC Easy Power 13/700 D a vysokým provozním tlakem vody 700 barů a průtokem 780 l/h je určen pro čištění mostních konstrukcí, silnic, v lodním průmyslu, stavebnictví, všeobecném průmyslu, strojírenství a všude tam, kde je třeba velmi vysoký výkon včetně vysoké životnosti stroje.
Externí sklad
PTC Easy Power 20/800 XL E
Vysokotlaký čistič s elektrickým pohonem PTC Easy Power 20/800 XL E a vysokým provozním tlakem vody 800 barů a průtokem 1200 l/h je určen pro čištění mostních konstrukcí, silnic, v lodním průmyslu, stavebnictví, všeobecném průmyslu, strojírenství a všude tam, kde je třeba velmi vysoký výkon včetně vysoké životnosti stroje.
Externí sklad
PTC Easy Power 15/1000 XL E
Vysokotlaký čistič s elektrickým pohonem PTC Easy Power 15/1000 XL E a vysokým provozním tlakem vody 800 barů a průtokem 1200 l/h je určen pro čištění mostních konstrukcí, silnic, v lodním průmyslu, stavebnictví, všeobecném průmyslu, strojírenství a všude tam, kde je třeba velmi vysoký výkon včetně vysoké životnosti stroje.
Externí sklad
PTC Whale 55/160
Vysokotlaká jednotka pro čištění kanalizací, potrubí a odpadů PTC Whale 55/160. Vysokotlaké čištění kanalizací pomocí vodního paprsku či vodním pískováním. Vysokotlaké tryskací jednotky PTC Whale jsou vybaveny benzinovým pohonem a upevněny ve vysoce kvalitním ocelovém rámu s otvory pro snadnou přepravu pomocí vysokozdvižných vozíků. Jednotky pro čištění potrubí PTC Whale jsou vhodné jako vestavba do malých až velkých užitkových vozidel jako jsou dodávky, nákladní vozidla a přívěsné vozíky.
Externí sklad
PTC Whale 43/180
Vysokotlaká jednotka pro čištění kanalizací, potrubí a odpadů PTC Whale 43/180. Vysokotlaké čištění kanalizací pomocí vodního paprsku či vodním pískováním. Vysokotlaké tryskací jednotky PTC Whale jsou vybaveny benzinovým pohonem a upevněny ve vysoce kvalitním ocelovém rámu s otvory pro snadnou přepravu pomocí vysokozdvižných vozíků. Jednotky pro čištění potrubí PTC Whale jsou vhodné jako vestavba do malých až velkých užitkových vozidel jako jsou dodávky, nákladní vozidla a přívěsné vozíky.
Externí sklad
PTC Whale 36/210
Vysokotlaká jednotka pro čištění kanalizací, potrubí a odpadů PTC Whale 36/210. Vysokotlaké čištění kanalizací pomocí vodního paprsku či vodním pískováním. Vysokotlaké tryskací jednotky PTC Whale jsou vybaveny benzinovým pohonem a upevněny ve vysoce kvalitním ocelovém rámu s otvory pro snadnou přepravu pomocí vysokozdvižných vozíků. Jednotky pro čištění potrubí PTC Whale jsou vhodné jako vestavba do malých až velkých užitkových vozidel jako jsou dodávky, nákladní vozidla a přívěsné vozíky.
Externí sklad
PTC Torpedo Mini-E 8/160
Profesionální vysokotlaký parní čistič PTC Torpedo Mini-E 8/160 s naftovým ohřevem pro profesionální čištění povrchů pomocí vysokotlaké páry o tlaku 160 barů a teploty 150 °C.  Vysokotlaké čištění párou přináší vynikající výsledky čištění bez použití chemických čisticích prostředků. Torpedo Mini-E je vhodné pro čištění povrchů, kde není možné použití chemických čisticích prostředků při odstraňování graffiti z památkových budov, renovaci a odmašťování povrchů, čištění fasád a ostatních venkovních povrchů, odstraňování žvýkaček a plevele, ale i pro běžné čištění.
223 596 Kč
184 790 Kč bez DPH
Externí sklad
PTC Torpedo Mini-E 8/200
Profesionální vysokotlaký parní čistič PTC Torpedo Mini-E 8/200 s naftovým ohřevem pro profesionální čištění povrchů pomocí vysokotlaké páry o tlaku 200 barů a teploty 150 °C.  Vysokotlaké čištění párou přináší vynikající výsledky čištění bez použití chemických čisticích prostředků. Torpedo Mini-E je vhodné pro čištění povrchů, kde není možné použití chemických čisticích prostředků při odstraňování graffiti z památkových budov, renovaci a odmašťování povrchů, čištění fasád a ostatních venkovních povrchů, odstraňování žvýkaček a plevele, ale i pro běžné čištění.
245 577 Kč
202 956 Kč bez DPH
Externí sklad
PTC Torpedo Compact PowerSteam 16/350
Profesionální vysokotlaký parní čistič PTC Torpedo Compact 16/350 PowerSteam s naftovým ohřevem a motorovým pohonem pro profesionální čištění povrchů pomocí vysokotlaké páry o tlaku 350 barů a teploty 150 °C.  Vysokotlaké čištění párou přináší vynikající výsledky čištění bez použití chemických čisticích prostředků. Torpedo Mini-E je vhodné pro čištění povrchů, kde není možné použití chemických čisticích prostředků při odstraňování graffiti z památkových budov, renovaci a odmašťování povrchů, čištění fasád a ostatních venkovních povrchů, odstraňování žvýkaček a plevele, ale i pro běžné čištění.
Externí sklad
Vysokotlaká tryska plochá 1/4" 15040 (500bar)
Vysokotlaká tryska s keramickou vložkou 150 40  pro pracovní tlak 500 bar (přípustný tlak až 560 bar) Úhel paprsku: 15° Závit: 1/4" M Materiál: nerez / keramika  
659 Kč
545 Kč bez DPH
Skladem

Mohlo by se vám líbit