Výsledky vyhledávání :

Nalezeno shod: 22

PTC Easy Power 15/700 E
Vysokotlaký čistič s elektrickým pohonem PTC Easy Power 15/700 E a vysokým provozním tlakem vody 700 barů a průtokem 900 l/h je určen pro čištění mostních konstrukcí, silnic, v lodním průmyslu, stavebnictví, všeobecném průmyslu, strojírenství a všude tam, kde je třeba velmi vysoký výkon včetně vysoké životnosti stroje.
512 060 Kč
423 190 Kč bez DPH
Externí sklad
PTC Easy Power 15/700 B
Vysokotlaký čistič s benzinovým pohonem PTC Easy Power 15/700 B a vysokým provozním tlakem vody 700 barů a průtokem 900 l/h je určen pro čištění mostních konstrukcí, silnic, v lodním průmyslu, stavebnictví, všeobecném průmyslu, strojírenství a všude tam, kde je třeba velmi vysoký výkon včetně vysoké životnosti stroje.
607 408 Kč
501 990 Kč bez DPH
Externí sklad
PTC Easy Power 13/700 D
Vysokotlaký čistič s naftovým pohonem PTC Easy Power 13/700 D a vysokým provozním tlakem vody 700 barů a průtokem 780 l/h je určen pro čištění mostních konstrukcí, silnic, v lodním průmyslu, stavebnictví, všeobecném průmyslu, strojírenství a všude tam, kde je třeba velmi vysoký výkon včetně vysoké životnosti stroje.
816 738 Kč
674 990 Kč bez DPH
Externí sklad
PTC Easy Power 20/800 XL E
Vysokotlaký čistič s elektrickým pohonem PTC Easy Power 20/800 XL E a vysokým provozním tlakem vody 800 barů a průtokem 1200 l/h je určen pro čištění mostních konstrukcí, silnic, v lodním průmyslu, stavebnictví, všeobecném průmyslu, strojírenství a všude tam, kde je třeba velmi vysoký výkon včetně vysoké životnosti stroje.
Externí sklad
PTC Easy Power 15/1000 XL E
Vysokotlaký čistič s elektrickým pohonem PTC Easy Power 15/1000 XL E a vysokým provozním tlakem vody 800 barů a průtokem 1200 l/h je určen pro čištění mostních konstrukcí, silnic, v lodním průmyslu, stavebnictví, všeobecném průmyslu, strojírenství a všude tam, kde je třeba velmi vysoký výkon včetně vysoké životnosti stroje.
Externí sklad
PTC Easy Power 19/1000 XXL E
Vysokotlaký čistič s elektrickým pohonem PTC Easy Power 19/1000 XXL E a vysokým provozním tlakem vody 1000 barů a průtokem 1140 l/h je určen pro čištění mostních konstrukcí, silnic, v lodním průmyslu, stavebnictví, všeobecném průmyslu, strojírenství a všude tam, kde je třeba velmi vysoký výkon včetně vysoké životnosti stroje.
Externí sklad
PTC Easy Power 15/1250 XXL E
Vysokotlaký čistič s elektrickým pohonem PTC Easy Power 15/1250 XXL E a vysokým provozním tlakem vody 1250 barů a průtokem 900 l/h je určen pro čištění mostních konstrukcí, silnic, v lodním průmyslu, stavebnictví, všeobecném průmyslu, strojírenství a všude tam, kde je třeba velmi vysoký výkon včetně vysoké životnosti stroje.
Externí sklad
PTC Salmon 60/200
Vysokotlaká jednotka pro čištění kanalizací, potrubí a odpadů PTC Salmon 60/200. Vysokotlaké čištění kanalizací pomocí vodního paprsku či vodním pískováním. Vysokotlaké tryskací jednotky PTC Salmon jsou vybaveny benzinovým pohonem a upevněny ve vysoce kvalitním ocelovém rámu s otvory pro snadnou přepravu pomocí vysokozdvižných vozíků. Jednotky pro čištění potrubí PTC Salmon jsou vhodné jako vestavba do malých až velkých užitkových vozidel jako jsou dodávky, nákladní vozidla a přívěsné vozíky.  
Externí sklad
PTC Salmon 75/150
Vysokotlaká jednotka pro čištění kanalizací, potrubí a odpadů PTC Salmon 75/150. Vysokotlaké čištění kanalizací pomocí vodního paprsku či vodním pískováním. Vysokotlaké tryskací jednotky PTC Salmon jsou vybaveny benzinovým pohonem a upevněny ve vysoce kvalitním ocelovém rámu s otvory pro snadnou přepravu pomocí vysokozdvižných vozíků. Jednotky pro čištění potrubí PTC Salmon jsou vhodné jako vestavba do malých až velkých užitkových vozidel jako jsou dodávky, nákladní vozidla a přívěsné vozíky.  
Externí sklad
PTC Whale 55/160
Vysokotlaká jednotka pro čištění kanalizací, potrubí a odpadů PTC Whale 55/160. Vysokotlaké čištění kanalizací pomocí vodního paprsku či vodním pískováním. Vysokotlaké tryskací jednotky PTC Whale jsou vybaveny benzinovým pohonem a upevněny ve vysoce kvalitním ocelovém rámu s otvory pro snadnou přepravu pomocí vysokozdvižných vozíků. Jednotky pro čištění potrubí PTC Whale jsou vhodné jako vestavba do malých až velkých užitkových vozidel jako jsou dodávky, nákladní vozidla a přívěsné vozíky.
Externí sklad
PTC Whale 43/180
Vysokotlaká jednotka pro čištění kanalizací, potrubí a odpadů PTC Whale 43/180. Vysokotlaké čištění kanalizací pomocí vodního paprsku či vodním pískováním. Vysokotlaké tryskací jednotky PTC Whale jsou vybaveny benzinovým pohonem a upevněny ve vysoce kvalitním ocelovém rámu s otvory pro snadnou přepravu pomocí vysokozdvižných vozíků. Jednotky pro čištění potrubí PTC Whale jsou vhodné jako vestavba do malých až velkých užitkových vozidel jako jsou dodávky, nákladní vozidla a přívěsné vozíky.
Externí sklad
PTC Whale 36/210
Vysokotlaká jednotka pro čištění kanalizací, potrubí a odpadů PTC Whale 36/210. Vysokotlaké čištění kanalizací pomocí vodního paprsku či vodním pískováním. Vysokotlaké tryskací jednotky PTC Whale jsou vybaveny benzinovým pohonem a upevněny ve vysoce kvalitním ocelovém rámu s otvory pro snadnou přepravu pomocí vysokozdvižných vozíků. Jednotky pro čištění potrubí PTC Whale jsou vhodné jako vestavba do malých až velkých užitkových vozidel jako jsou dodávky, nákladní vozidla a přívěsné vozíky.
Externí sklad

Mohlo by se vám líbit