Zametací stroje

Zametací stroje pro účinné čištění vnitřních i venkovních prostor. Zametací stroje pro sběr hrubých i prašných nečistot ze všech druhů podlah.
Zametací stroje s ručním pohonem nebo-li mechanické zametací stroje jsou vhodné pro zametaní menších venkovních ploch jako jsou cesty, chodníky, vjezdy a dvory.
Motorové zametací stroje jsou vybaveny benzínovým, dieslovým nebo LPG motorem a jsou vhodné pro úklid venkovních, středně velkých až rozsáhlých ploch.
Bateriové zametací stroje lze využít pro zametání ve vnitřních prostorech, ale i venkovních.
Zametací stroje pro sedící obsluhu jsou vhodné pro rozsáhlé, převážně venkovní plochy. Zametací stroje pro sedící obsluhou jsou vybaveny motorovým (benzínový, dieslový nebo LPG motor) nebo bateriovým pohonem.
Příslušenství a náhradní díly pro zametací stroje.


Podkategorie
Nilfisk SR1000S B
Zametací stroj pro sedící obsluhou Nilfisk SR1000S B s bateriovým pohonem. Pohodlné zametání velkých ploch.
Externí sklad
Nilfisk SR1000S P
Zametací stroj pro sedící obsluhou Nilfisk SR1000S P s benzinovým pohonem. Pohodlné zametání velkých ploch.
Externí sklad
Poli PERLA E70
Robustní zametací stroje pro sedící obsluhu Poli PERLA jsou vhodné pro úklid venkovních ploch rozsáhlých rozměrů jako jsou parkoviště, sklady, haly, autobazary. Poli PERLA E70 bateriová verze.
359 842 Kč
297 390 Kč bez DPH
Externí sklad
Poli PERLA S70
Robustní zametací stroje pro sedící obsluhu Poli PERLA jsou vhodné pro úklid venkovních ploch rozsáhlých rozměrů jako jsou parkoviště, sklady, haly, autobazary. Poli PERLA S70 s motorovým pohonem (benzin).
380 654 Kč
314 590 Kč bez DPH
Externí sklad
Poli STYLE E70
Zametací stroj pro sedící obsluhu Poli STYLE vhodný pro zametání venkovních ploch rozsáhlých rozměrů. Poli STYLE E70 zametací stroj s bateriovým pohonem.
401 103 Kč
331 490 Kč bez DPH
Externí sklad
Poli STYLE S70
Zametací stroj pro sedící obsluhu Poli STYLE vhodný pro zametání venkovních ploch rozsáhlých rozměrů. Poli STYLE S70 zametací stroj s benzinovým pohonem.
419 495 Kč
346 690 Kč bez DPH
Externí sklad
Nilfisk SR1101 B
Moderní sedadlový zametací stroj Nilfisk SR1101 B s bateriovým pohonem. Robustní zametací stroj vyvinutý pro zdolání odolných podmínek venku i uvnitř.  Nilfisk Nilfisk SR1101 B představuje bezprašné a bezproblémové zametání po celý rok. Vhodný pro výrobní sklady, parkoviště a venkovní plochy jako jsou parky a zahrady.
Externí sklad
Nilfisk SR1101 P
Moderní sedadlový zametací stroj Nilfisk SR1101 P s benzinovým pohonem. Robustní zametací stroj vyvinutý pro zdolání odolných podmínek venku i uvnitř.  Nilfisk Nilfisk SR1101 P představuje bezprašné a bezproblémové zametání po celý rok. Vhodný pro výrobní sklady, parkoviště a venkovní plochy jako jsou parky a zahrady.
Externí sklad
Poli GEMMA E78
Zametací stroj Poli GEMMA E78 s bateriovým pohonem. Zametací stroje vhodné převážně pro úklid venkovních ploch rozsáhlých rozměrů (ulice, parkoviště, dvory, chodníky, sklady, haly apod.). Stroj je určen pro veškeré zametací potřeby. Polimotoscope Gemma je konstruován s ocelovým rámem a speciálními výlisky po obvodu k ochraně zařízení.
571 350 Kč
472 190 Kč bez DPH
Externí sklad
Poli GEMMA S78
Zametací stroj Poli GEMMA S78 s benzinovým pohonem. Zametací stroje vhodné převážně pro úklid venkovních ploch rozsáhlých rozměrů (ulice, parkoviště, dvory, chodníky, sklady, haly apod.). Stroj je určen pro veškeré zametací potřeby. Polimotoscope Gemma je konstruován s ocelovým rámem a speciálními výlisky po obvodu k ochraně zařízení.
591 557 Kč
488 890 Kč bez DPH
Externí sklad
Tenax MaxWind
Komunální zametací stroj s bateriovým pohonem Tenax MaxWind. MaxWind je první 100% elektricky poháněný komunální zametací stroj s nulovými emisemi CO2. Tenax MaxWind je vyvážený a ergonomický, perfektní řešení pro zametání chodníků, pěších zón, parkovišť, náměstí a ostatních malých až středně velkých, venkovních i vnitřních ploch.
Externí sklad
Tenax MaxWind Hydro
Komunální mycí stroj s bateriovým pohonem Tenax MaxWind Hydro. MaxWind Hydro je první 100% elektricky poháněný komunální mycí stroj s nulovými emisemi CO2. Tenax MaxWind je vyvážený a ergonomický, perfektní řešení pro mytí chodníků, pěších zón, parkovišť, náměstí a ostatních malých až středně velkých, venkovních i vnitřních ploch.
Externí sklad

Mohlo by se vám líbit