Výsledky vyhledávání :

Nalezeno shod: 6

Tenax MaxWind
Komunální zametací stroj s bateriovým pohonem Tenax MaxWind. MaxWind je první 100% elektricky poháněný komunální zametací stroj s nulovými emisemi CO2. Tenax MaxWind je vyvážený a ergonomický, perfektní řešení pro zametání chodníků, pěších zón, parkovišť, náměstí a ostatních malých až středně velkých, venkovních i vnitřních ploch.
Externí sklad
Tenax MaxWind Hydro
Komunální mycí stroj s bateriovým pohonem Tenax MaxWind Hydro. MaxWind Hydro je první 100% elektricky poháněný komunální mycí stroj s nulovými emisemi CO2. Tenax MaxWind je vyvážený a ergonomický, perfektní řešení pro mytí chodníků, pěších zón, parkovišť, náměstí a ostatních malých až středně velkých, venkovních i vnitřních ploch.
Externí sklad
Tenax SmartWind
Komunální zametací stroj s bateriovým pohonem Tenax SmartWind. Zcela unikátní nejkompaktnější silniční zametací stroj s výklopným zásobníkem na nečistoty. SmartWind je 100% elektricky poháněný komunální zametací stroj s nulovými emisemi CO2. Tenax SmartWind je inovativní díky systému řízení ovládání pákou (joystickem) a je ideálním řešením pro zametání chodníků, pěších zón, parkovišť, náměstí a ostatních malých až středně velkých, venkovních i vnitřních ploch. Ekologický a všestranný zametací stroj pro sedící obsluhu, který poskytuje sníženou hlučnost až o 40% pro větší pohodlí a klid obyvatel a je možné se stroji Tenax zabývat se úklidem i v nočních hodinách.  
Externí sklad
Tenax Electra 1.0
Komunální silniční zametací stroj s bateriovým pohonem Tenax Electra 1.0 s odnímatelným zásobníkem na nečistoty o objemu 240-360 l. Electra 1.0 je 100% elektricky poháněný komunální silniční zametací stroj s nulovými emisemi CO2. Tenax Electra 1.0 je vyvážený a ergonomický s mimořádným výkonem, tichým provozem a extrémně kompaktními rozměry. Electra 1.0 zaručuje dobu provozu až 9 hodin a je ideálním řešením pro čištění náměstí, pěších zón, cyklostezek a ostatních malých až středně velkých, venkovních i vnitřních ploch.
Externí sklad
Tenax Electra 2.0 evos
Tenax Electra 2.0 evos je inovativní elektricky poháněný a ovládaný 48V kompaktní silniční zametací stroj s s nulovými emisemi CO2. Vyvážený a ergonomický s mimořádným výkonem, tichým provozem a extrémně kompaktními rozměry, zaručuje dobu provozu až 10 hodin a je dokonalým řešením pro čištění center měst, pěších zón, cyklostezek a obecně všech malých až středně velkých, venkovních i vnitřních ploch.  Bezpečný a inteligentní s vynikajícím výkonem, Electra 2.0 evos zlepšuje životy pracovníku i obyvatel.
Externí sklad
Tenax Electra 2.0 hydro
Tenax Electra 2.0 hydro je inovativní elektricky poháněný a ovládaný 48V komunální silniční mycí stroj s nulovými emisemi CO2. Vyvážený a ergonomický s mimořádným výkonem, tichým provozem a extrémně kompaktními rozměry, zaručuje dobu mytí/kropení až 10 hodin a je dokonalým řešením pro čištění center měst, pěších zón, cyklostezek a obecně všech malých až středně velkých, venkovních i vnitřních ploch.  Bezpečný a inteligentní s vynikajícím výkonem, Electra 2.0 hydro zlepšuje životy pracovníku i obyvatel.
Externí sklad

Mohlo by se vám líbit