Jednofázový model s tlakem 145 bar, maximálním průtokem 600 l/h, provozním průtokem 530 l/h a navíjecím bubnem vysokotlaké hadice je vhodný pro dílny, autoservisy, menší a střední provozy, zemědělství, technické služby i pravidelnou údržbu strojů a vozidel.
Tento model nabízí tlak 145 bar, maximální průtok vody 600 l/h a provozní průtok 530 l/h. Díky jednofázovému napájení 230 V je vhodný i tam, kde není k dispozici třífázová zásuvka 400 V, ale zákazník přesto potřebuje účinný vysokotlaký čistič s ohřevem vody pro čištění mastnoty, olejů, provozní špíny, strojů, vozidel, nářadí nebo pracovních ploch.
Tento model je vhodnou volbou pro zákazníky, kteří hledají kompaktní horkovodní vysokotlaký čistič 230 V s lepší výbavou než základní modely, praktickým navíjecím bubnem hadice a funkcemi řady Advanced, ale zároveň nepotřebují největší horkovodní stroje s vyšším průtokem a třífázovým napájením. Nabízí rozumnou kombinaci výkonu, komfortu obsluhy, Advanced výbavy a možnosti použití v široké škále provozů.
Hlavní výhody
- kompaktní horkovodní vysokotlaký čistič s naftovým ohřevem vody
- model z nové řady Nilfisk MH Advanced
- jednofázové napájení 230 V
- tlak čerpadla 145 bar
- maximální průtok vody 600 l/h
- provozní průtok vody 530 l/h
- ohřev vody až na 90 °C
- možnost režimu páry až 150 °C
- navíjecí buben na vysokotlakou hadici
- interní nádoba na čisticí prostředek 10 l
- interní systém dávkování čisticí chemie
- LCD displej a přehledné ovládání
- integrovaná diagnostika stroje
- ukazatel servisní potřeby
- systém AntiStone pro ochranu proti vodnímu kameni
- senzor plamene a senzor teploty výfukových plynů
- regulace průtoku vody
- zásobník přerušení vody
- nerezový boiler
- automatický start/stop
- držák vysokotlaké pistole a držáky nástavců
- úložný box pro příslušenství
- možnost manipulace pomocí vysokozdvižného vozíku
- vhodný pro autoservisy, dílny, zemědělství, dopravu, technické služby a menší až střední provozy
Funkce modelu Nilfisk MH35C-145/600 PAX
- nádoba na chemické přípravky
- jednofázové napájení
- vysokovýkonnostní EcoBoiler
- ukazatel a indikátor stavu paliva
- ukazatel servisní potřeby
- automatický start/stop
- nerezový boiler
- integrovaná diagnostika provozních závad
- regulace průtoku vody
- vyrovnávací nádrž na vodu
- senzor plamene
- senzor teploty výfukových plynů
- držák vysokotlaké pistole
- otočný kabelový hák
- možnost přepravy pomocí VZV
- vnější kontrola hladiny paliva
- držák pro 2 nástavce
- AntiStone systém
- úložný box
- LCD displej
STANDARDNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ
Nilfisk MH35C-145/600 PAX
- stroj Nilfisk MH35C-145/600 PAX 230/1/50 EU, 107147155
- vysokotlaká hadice Nilfisk DN6 x 15m, 106404764
- vysokotlaká pistole s otočnou spojkou Nilfisk ERGO 2000 - standard, 106404757
- vysokotlaký nástavec Nilfisk Tornado Plus 1000 bez trysky, 106404782
- vysokotlaká tryska 0340 s fialovým rozlišovacím kroužkem, 101119735
- mosazná spojka na hadici přívodu vody 20R 3/4, 61369
- navíjecí buben na vysokotlakou hadici Nilfisk MH, č. 106404803
| Tlak čerpadla | 145 bar |
|---|---|
| Průtok vody (maximální/skutečný) | 600 / 530 l/h |
| Čerpadlo | 2.800 ot/min |
| Písty | - |
| Délka vysokotlaké hadice | 15 m |
| Navíjecí buben na vysokotlakou hadici | ano |
| Ohřev vody | ano - naftový |
| Objem nádoby na čisticí prostředek | 10 l |
| Maximální teplota vody na vstupu | 30 °C |
| Maximální teplota vody na výstupu | 90 - 150 °C |
| Palivová nádrž pro ohřev | 15 l |
| Palivová nádrž pro pohon | - |
| Spotřeba paliva | 3,1 kg/h |
| Velikost trysky | .0340 |
| Typ stroje | mobilní |
| Pohon | elektrický |
| Příkon | 3,7 kW |
| Napětí | 230 V |
| Motor | - |
| Výkon motoru | - |
| Délka elektrického kabelu | - |
| Rozměry (D x Š x V) | 1010×700×1016 mm |