| Nilfisk MH35C-145/600 PAX | |
|---|---|
| Obrázek | |
| Vysokotlaké čističe | |
| Tlak čerpadla | 145 bar |
| Průtok vody (maximální/skutečný) | 600 / 530 l/h |
| Čerpadlo | 2.800 ot/min |
| Písty | - |
| Délka vysokotlaké hadice | 15 m |
| Navíjecí buben na vysokotlakou hadici | ano |
| Ohřev vody | ano - naftový |
| Objem nádoby na čisticí prostředek | 10 l |
| Maximální teplota vody na vstupu | 30 °C |
| Maximální teplota vody na výstupu | 90 - 150 °C |
| Palivová nádrž pro ohřev | 15 l |
| Palivová nádrž pro pohon | - |
| Spotřeba paliva | 3,1 kg/h |
| Velikost trysky | .0340 |
| Typ stroje | mobilní |
| Pohon | elektrický |
| Příkon | 3,7 kW |
| Napětí | 230 V |
| Motor | - |
| Výkon motoru | - |
| Délka elektrického kabelu | - |
| Rozměry (D x Š x V) | 1010×700×1016 mm |
| Hmotnost | 138 kg |
| Název | Nilfisk MH35C-145/600 PAX |
| Obrázek |
|
| Krátký popis |
Nilfisk MH35C-145/600 PAX je kompaktní horkovodní vysokotlaký čistič s naftovým ohřevem vody z nové řady Nilfisk MH Advanced. Jednofázový model s tlakem 145 bar, maximálním průtokem 600 l/h, provozním průtokem 530 l/h a navíjecím bubnem vysokotlaké hadice je vhodný pro dílny, autoservisy, menší a střední provozy, zemědělství, technické služby i pravidelnou údržbu strojů a vozidel. Díky horké vodě, internímu dávkování chemie, LCD displeji, integrované diagnostice, systému AntiStone a praktickému navijáku hadice nabízí účinné čištění mastnoty, olejů, provozních nečistot i silně znečištěné techniky. |
| Cena bez DPH | 91 990 Kč bez DPH |
| Cena s DPH | 111 308 Kč s DPH |
| Kód produktu | 107147155 |
| Koupit | Koupit |
| Detail | Detail produktu |