Nilfisk MH 4M-220/1000 FAX
Kód produktu: 107146940
Dostupnost: Externí sklad
Doručení do: 5 pracovních dnů
  • Cena s DPH:
Horkovodní vysokotlaký stroj střední kategorie Nilfisk MH 4M (dříve Nilfisk-ALTO Neptune 4).
Nilfisk MH 4M-220/1000 FAX
Výměník kategorie EcoPower šetří díky vysoké účinnosti palivo a nabízí vysoký topný výkon.
Diagnostický a varovný systém modelů MH 4M poskytuje včasné upozornění pro údržbu.
Další důležitým konstrukčním prvkem, usnadňujícím manipulaci je umístění těžiště.
- mosazná hlava čerpadla se 3 keramickými písty
- výměník EcoPower s vysokou účinností snižuje spotřebu paliva
- EcoMode nastavení ohřevu pro optimalizaci nákladů
- integrovaný diagnostický systém
- Flow Activated systém řízení čerpadla u vybraných modelů
- varovný systém úbytku oleje
- varovný systém nedostatku paliva
- inovativní konstrukce usnadňuje transport stroje
Tlak čerpadla 220 bar
Průtok vody (maximální/skutečný) 1.000 / 940 l/h
Čerpadlo 1.450 ot/min
Písty 3 keramické
Délka vysokotlaké hadice 15 m
Navíjecí buben na vysokotlakou hadici ano
Ohřev vody ano - naftový
Objem nádoby na čisticí prostředek 10 l + X l
Maximální teplota vody na vstupu 40°C
Maximální teplota vody na výstupu 90 - 150 °C
Palivová nádrž pro ohřev 15 l
Palivová nádrž pro pohon -
Spotřeba paliva 4,1 kg/h
Velikost trysky .0475
Typ stroje mobilní
Pohon elektrický
Příkon 7,2 kW
Napětí 400 V
Motor -
Výkon motoru -
Délka elektrického kabelu 5 m
Rozměry (D x Š x V) 1010x700x1016 mm
Hmotnost 149 kg
Videa
TOP produkt 28%