| Truvox Orbis Compact (11") | |
|---|---|
| Obrázek | |
| Jednokotoučové a tříkotoučové stroje | |
| Pracovní šířka | 280 mm |
| Rychlost kartáče | 240 ot/min |
| Přítlak kartáče | 35 g/cm2 |
| Počet kartáčů | 1 |
| Typ kartáče | diskový |
| Velikost kartáče | 280 mm |
| Plošný výkon (teoretický/skutečný) | 308 m2/h |
| Hladina hluku | 62 dB(A) |
| Pohon | elektrický |
| Příkon (maximální/skutečný) | 550 W |
| Napětí | 230 V |
| Délka elektrického kabelu | 15 m |
| Rozměry (D x Š x V) | 540x320x1150 mm |
| Hmotnost | 22 kg |
| Hmotnost s bateriemi | - |
| Název | Truvox Orbis Compact (11") |
| Obrázek |
|
| Krátký popis |
Nejmenší jednokotoučový stroj Truvox Orbis Compact (11"/280mm) nabízí výjimečnou ovladatelnost a produktivitu při čištění či leštění podlah. |
| Cena bez DPH | 44 090 Kč bez DPH |
| Cena s DPH | 53 349 Kč s DPH |
| Kód produktu | OB28240 |
| Koupit | Koupit |
| Detail | Detail produktu |