| Hydropress Morea 10 | |
|---|---|
| Obrázek | |
| Vysokotlaké čističe | |
| Tlak čerpadla | 120 bar |
| Průtok vody (maximální/skutečný) | 480 l/h |
| Čerpadlo | 2.800 ot/min |
| Písty | 3 |
| Délka vysokotlaké hadice | 8 m |
| Navíjecí buben na vysokotlakou hadici | ne |
| Ohřev vody | ano - naftový |
| Objem nádoby na čisticí prostředek | 5 l |
| Maximální teplota vody na vstupu | 50°C |
| Maximální teplota vody na výstupu | 30 - 100 °C |
| Palivová nádrž pro ohřev | - |
| Palivová nádrž pro pohon | - |
| Spotřeba paliva | - |
| Velikost trysky | - |
| Typ stroje | mobilní |
| Pohon | elektrický |
| Příkon | 2 kW |
| Napětí | 230 V |
| Motor | - |
| Výkon motoru | - |
| Délka elektrického kabelu | - |
| Rozměry (D x Š x V) | 780x460x830 mm |
| Hmotnost | 62 kg |
| Název | Hydropress Morea 10 |
| Obrázek |
|
| Krátký popis |
Vysokotlaké čističe s ohřevem vody Hydropress Morea 10 jsou vhodná pro použití v oblasti dům - zahrada, pro příležitostné a krátkodobé profesionální použití v oblasti zemědělství, stavebnictví, sanitárního zařízení, automobilového zaměření... |
| Cena bez DPH | 33 490 Kč bez DPH |
| Cena s DPH | 40 523 Kč s DPH |
| Kód produktu | 20082012110201 |
| Koupit | Koupit |
| Detail | Detail produktu |