| Nilfisk MH 5M-200/1000 DE | |
|---|---|
| Obrázek | |
| Vysokotlaké čističe | |
| Tlak čerpadla | 200 bar |
| Průtok vody (maximální/skutečný) | 1.000 / 900 l/h |
| Čerpadlo | 1.485 ot/min |
| Písty | 3 keramické |
| Délka vysokotlaké hadice | 15 m |
| Navíjecí buben na vysokotlakou hadici | ne |
| Ohřev vody | ano - naftový |
| Objem nádoby na čisticí prostředek | - |
| Maximální teplota vody na vstupu | 40°C |
| Maximální teplota vody na výstupu | 90 - 150 °C |
| Palivová nádrž pro ohřev | 57 l |
| Palivová nádrž pro pohon | 5,5 l |
| Spotřeba paliva | 4,7 kg/h ohřev (2,2 l/h motor) |
| Velikost trysky | 0450 |
| Typ stroje | mobilní |
| Pohon | motorový - naftový |
| Příkon | - |
| Napětí | - |
| Motor | YANMAR L100 |
| Výkon motoru | 10 hp (7,3 kW) |
| Délka elektrického kabelu | - |
| Rozměry (D x Š x V) | 970x780x1000 mm |
| Hmotnost | 220 kg |
| Název | Nilfisk MH 5M-200/1000 DE |
| Obrázek |
|
| Krátký popis |
Motorové vysokotlaké čističe s ohřevem vody Nilfisk MH 5M-200/1000 DE přináší větší svobodu v horkovodním čištění. |
| Cena bez DPH | 337 990 Kč bez DPH |
| Cena s DPH | 408 968 Kč s DPH |
| Kód produktu | 106239610 |
| Koupit | Koupit |
| Detail | Detail produktu |