| Nilfisk MH30C-180/780 PA | |
|---|---|
| Obrázek | |
| Vysokotlaké čističe | |
| Tlak čerpadla | 180 bar |
| Průtok vody (maximální/skutečný) | 780 / 720 l/h |
| Čerpadlo | 2.800 ot/min |
| Písty | - |
| Délka vysokotlaké hadice | 10 m |
| Navíjecí buben na vysokotlakou hadici | ne |
| Ohřev vody | ano - naftový |
| Objem nádoby na čisticí prostředek | - |
| Maximální teplota vody na vstupu | 40 °C |
| Maximální teplota vody na výstupu | 90 °C |
| Palivová nádrž pro ohřev | 15 l |
| Palivová nádrž pro pohon | - |
| Spotřeba paliva | 3,1 kg/h |
| Velikost trysky | .0400 |
| Typ stroje | mobilní |
| Pohon | elektrický |
| Příkon | 5,6 kW |
| Napětí | 400 V |
| Motor | - |
| Výkon motoru | - |
| Délka elektrického kabelu | - |
| Rozměry (D x Š x V) | 1010×700×1016 mm |
| Hmotnost | 135 kg |
| Název | Nilfisk MH30C-180/780 PA |
| Obrázek |
|
| Krátký popis |
Nilfisk MH30C-180/780 PA je kompaktní horkovodní vysokotlaký čistič s naftovým ohřevem vody z nové řady Nilfisk MH Standard. Třífázový model s tlakem 180 bar, maximálním průtokem 780 l/h a provozním průtokem 720 l/h je vhodný pro dílny, autoservisy, menší a střední provozy, zemědělství, technické služby i pravidelnou údržbu strojů a vozidel. Řada Standard nabízí spolehlivé řešení s jednoduchým ovládáním, EcoPower boilerem, možností použití biopaliva a výborným poměrem výkonu, provozních nákladů a pořizovací ceny. |
| Cena bez DPH | 69 990 Kč bez DPH |
| Cena s DPH | 84 688 Kč s DPH |
| Kód produktu | 107147101 |
| Koupit | Koupit |
| Detail | Detail produktu |