| Sací motor 230V 850W 113/43,5/107mm 1S | |
|---|---|
| Obrázek | |
| Sací motory | |
| Příkon (maximální/skutečný) | 850 W |
| Napětí | 230 V |
| Počet stupňů (S) | 1 |
| Konstrukce | Průtokový |
| Celková výška (GH) | 113 mm |
| Výška turbíny (TBH) | 43,5 mm |
| Průměr turbíny (Ø) | 107 mm |
| Název | Sací motor 230V 850W 113/43,5/107mm 1S |
| Obrázek |
|
| Krátký popis |
Sací motor 230V 850W 113/43,5/107mm 1S Jednostupňový průtokový sací motor pro vysavače na suché vysávání. Sací motor AMETEK 6210820005 / 063200236. |
| Cena bez DPH | 3 290 Kč bez DPH |
| Cena s DPH | 3 981 Kč s DPH |
| Kód produktu | 850170.000000 |
| Koupit | Koupit |
| Detail | Detail produktu |