| Sací motor pro vysavače Nilfisk ATTIX 33 - ATTIX 44 (220/240V 1200W) | |
|---|---|
| Obrázek | |
| Sací motory | |
| Příkon (maximální/skutečný) | 1200 W |
| Napětí | 220 / 240 V |
| Počet stupňů (S) | 1 |
| Konstrukce | By-Pass |
| Celková výška (GH) | - |
| Výška turbíny (TBH) | - |
| Průměr turbíny (Ø) | - |
| Název | Sací motor pro vysavače Nilfisk ATTIX 33 - ATTIX 44 (220/240V 1200W) |
| Obrázek |
|
| Krátký popis |
Sací motor pro vysavače Nilfisk ATTIX 33 - ATTIX 44 (220/240V 1200W) Sací motor s by-passem pro vysavače Nilfisk. Sací motor pro profesionální vysavače Nilfisk ATTIX 33 a Nilfisk ATTIX 44. |
| Cena bez DPH | 2 387 Kč bez DPH |
| Cena s DPH | 2 888 Kč s DPH |
| Kód produktu | 107415055 |
| Koupit | Koupit |
| Detail | Detail produktu |