| Nilfisk VHS110 Z22 EXA | |
|---|---|
| Obrázek | |
| Vysavače a samoobslužné vysavače | |
| Podtlak | 220 mbar |
| Průtok vzduchu | 3.600 l/min |
| Čištění filtru | ano PullClean |
| Objem nádoby | 37 l |
| Objem prachového sáčku | - |
| Elektrická zásuvka pro připojení nářadí | ne |
| Vysávání kapalin | ne |
| Třída filtrace | L |
| Zvláštní použití | ATEX zóna 22 |
| Materiál nádoby | nerez |
| Motor | bezkartáčový motor |
| Počet motorů | 1 |
| Regulace výkonu | - |
| Příkon | 1.100 W |
| Třída energetické účinnosti | - |
| Typ stroje | mobilní |
| Hladina hluku | 76 dB(A) |
| Stupeň krytí | IP64 |
| Napětí | 230 V |
| Délka elektrického kabelu | - |
| Rozměry (D x Š x V) | 560x570x1240 mm |
| Hmotnost | 42 kg |
| Název | Nilfisk VHS110 Z22 EXA |
| Obrázek |
|
| Krátký popis |
Jednofázový průmyslový vysavač pro použití v prostorech ATEX Z22. Nilfisk VHS110 Z22 EXA je vybaven bezkartáčovým motorem, který zajišťuje vysoký sací výkon. |
| Cena bez DPH | Cena na požádání |
| Cena s DPH | Cena na požádání |
| Kód produktu | 4012300054 |
| Koupit | Koupit |
| Detail | Detail produktu |