Kdo jsme? My jsme HydroClean s.r.o.

Společnost HydroClean s.r.o.vznikla
počátkem roku 2001...

Společnost zabývající se profesionální úklidovou a čisticí technikou.

V našem produktovém portfoliu naleznete vysokotlaké mycí zařízení, profesionální vysavače, podlahové mycí stroje, zametače,
nízkotlaké parní čističe, čističe koberců a čalounění, úklidovou chemii a vše co je spojené s úklidem a čištěním.
Specializujeme se také na výstavbu samoobslužných mycích boxů.

Provádíme kvalifikovaný záruční i pozáruční servis úklidových a čisticích strojů veškerých značek na trhu.

...ale historie zakladatele této společnosti se datuje mnoho let zpátky, kdy získal veškeré potřebné zkušenosti v oboru "profesionální čisticí technika".

Na počátku vzniku společnosti HydroClean byla smlouva s italskou společností Hydropress, která nabízí ucelené řešení pro profesionální i hobby využití v oblasti vysokotlakého čištění. Po dobu několika let HydroClean plnil úlohu distributora této značky na území ČR.

Mezeru v produktovém portfoliu vyplňuje italský výrobce vysokotlakých mycích zařízení Mazzoni určených pro profesionální čištění s dlouhodobou zátěží ve všech oblastech.

Zásadní zlom přinesla smlouva s další italskou společností Gisowatt, která je zaměřená na výrobu velice kvalitních průmyslových a profesionálních vysavačů.

Dále nám náleží statut partnera u společnosti Nilfisk-ALTO (dříve Wap) . Tato společnost je celosvětově uznávaným výrobcem profesionální úklidové a čisticí techniky s ročním obratem 700 milionů EUR.

Podlahové mycí stroje zastupuje opět italská společnost TSM (Technological Systems by Moro S.r.l.) a v případě zametacích strojů zastupuje výrobce Poli Motoscope. Tyto dvě společnosti kladou veliký důraz na kvalitu vyráběných dílů pro svá zařízení.

Společnost NovalTec Group je velice žádaná značka, se zaměřením na nízkotlaké parní čističe s odsáváním pro profesionální čištění v oblastech jako jsou hotely, pensiony, restaurace, kuchyně, jídelny apod.

Novinkou v našem portfoliu si velice dobře vede výrobce úklidové techniky, převážně jednokotoučových a tříkotoučových leštícíh strojů TRUVOX, pocházející ze Southamptonu ve Velké Británii. Tato značka je již uznávaná ve více než 60 zemích po celém světě.

Současně nabízíme čisticí prostředky značky Buzil, které jsou určeny pro profesionální čištění a úklid.

Pro osvěžení vzduchu nabízíme osvěžovače Spring Air inspirované řeckou přírodou.

Důvod výběru produktů těchto značek je velice jasný:

kvalita + spolehlivost + výkonnost = čisté řešení

HydroCleanlogo-HydroTeamregistredline.jpg


 

Pro lepší výkon používají tyto stránky soubory cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informacízde.POTVRDIT