Jak vybrat ten správný podlahový PAD?


podlahovemycialesticipady.jpg

Podlahové Pady jsou dostupné v 6 různých variantách a jsou použitelné na naprosté většině povrchů, jako jsou vinyl, PVC, terrazzo, přírodní kámen, beton, epoxyd apod. 
Pady jsou vyrobené z polyesterových vláken a k dispozici jsou různé tvrdosti-hrubosti. Na trhu jsou jemné pro leštění až po hrubé pro drhnutí.
Pady můžete přímo nasadit na klasické talířové kartáče nebo existují pro podlahové stroje držáky nebo-li unašeče padů.
Všechny druhy padů jsou vhodné pro hladké, rovné i pórovité podlahy. Pady světlejších barev jsou vhodné na leštění, mytí, nebo drhnutí.  Nejméně agresivní na podlahu je bílý pad. Pady tmavých barev jsou vhodné na velmi silné znečištění a je nutné dbát pozornosti proti poškození podlahy.

bilymycipad.jpgBÍLÝ - SUPER LEŠTÍCÍ PAD Tento extra jemný pad je vyvinut pro leštění čistých, suchých podlah. Je určen pro suchou péči, nebo na jemně zvlhčené povrchy. Povrch zanechává vysoce lesklý, u starších povrchů obnovuje vysokou kvalitu původního lesku. Ideální pro použití ve strojích do 1000 ot./min.
cervenypad.jpgČERVENÝ - BRUSNÝ PAD Je používán pro lehké čištění až broušení. Odstraňuje lehké škrábance a nečistotu a výrazně zvyšuje lesk povrchu. Doporučujeme pro použití v mycích strojích, kotoučových strojích a mycích automatech. Ideální pro použití ve strojích do 800 ot./min.
modrypad.jpgMODRÝ - ČISTICÍ PAD Je speciálně vyvinut pro středně silné drhnutí mokrou cestou. Je ideální pro odstraňování starých, znečištěných ochranných vrstev a pro agresivní čištění silně zašpiněných tvrdých povrchů ve spojení s čisticím prostředkem. Ideální pro použití ve strojích do 350 ot./min.
zelenypad.jpgZELENÝ - DRHNOUCÍ PAD Je používán ve spojení s čisticím prostředkem pro drhnutí odolných, tvrdých povrchů. Agresivně odstraňuje nečistotu a šmouhy ze silně znečištěných povrchů. Doporučujeme pro použití v elektrických mycích strojích. Ideální pro použití ve strojích do 350 ot./min.
hnedypad.jpgHNĚDÝ - REŽNÝ DRHNOUCÍ PAD Je určen pro vysoce účinné odstraňování silně ulpělých nečistot a škrábanců na opotřebeném tvrdém povrchu, případně pro odstraňování impregnace. Vždy ve spojení s vodou či roztokem prostředku. Ideální pro použití ve strojích do 350 ot./min.
cernypad.jpgČERNÝ - BRUSNÝ / REŽNÝ PAD Je určen pro agresivní odstraňování silně ulpělých nečistot a škrábanců na opotřebeném tvrdém povrchu, případně pro odstraňování impregnace. Vždy ve spojení s vodou či roztokem prostředku. Ideální pro použití ve strojích do 350 ot./min.


Doporučujeme před volbou hrubosti/barvy padu, provést zkoušku na podlaze a zjistit zda vybraný pad nemůže poškodit podlahu.
 

Pro lepší výkon používají tyto stránky soubory cookies. Setrváním na těchto stránkách a kliknutím na tlačítko „Potvrdit“ vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informacízde.POTVRDIT